Kazananlar

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ PROJESİ ÖDÜLLÜ "6. İŞ FİKRİ YARIŞMASI" - 2018

ÖN LİSANS VE LİSANS KATEGORİSİ

1. Gizem YILMAZ, Tayfun ŞAHİN ve Selim PARMAKSIZ / SDÜ
Helmet Baretleri

2. Barış PINAR, Candaş YURDAKUL / AÜ
Yerli Üretim ve Ekonomik Rüzgar Türbini

3. Anılcan AKBULUT, İsa TAŞDEMİR / AÜ
BYÖS (Baca Yangınlarını Önleyen Sistem)

3. M.Talha KORKMAZ, Hasan GÜNGÖR / AÜ
For Musicians

YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA KATEGORİSİ

Emine Selda GÜNDÜZ, Onur KARAMAN, Çağdaş KIZIL, Muhsin YÖRÜK / AÜ
Diyabet Hastalığı Takibi için Akıllı Sistemlerin Geliştirilmesi

2. GMustafa Ozan ÇAKIR / AÜ
RoboTurtle - Kodlama Öğreten Oyuncak

3. Side Selin Su SARAYLI / AÜ
BeeSaver- Arıların Koruyucu Kalkanı

 

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ PROJESİ ÖDÜLLÜ "5. İŞ FİKRİ YARIŞMASI" - 2017

Lisans ve Önlisans kategorisi;

1. Emre AKGÜL / SDÜ
‘Elektrostatik Egsoz Emisyon Filtresi’

2. Gürsu YAMAN, Enis NECİPOĞLU, Ahmet Fırat GÜRBÜZ, Göktürk ÜLKER / AÜ
Conetwork

3. Bahattin DÜZENLİ / SDÜ
Yeni Nesil, İnovatif, Üstün Özelliklere Sahip Akıllı Fizyoterapi Giysilerinin Geliştirilmesi

 

Yüksek Lisans ve Doktora kategorisi;

1. Onur KARAMAN, Ceren KARAMAN / AÜ
Biyobozunur Plastiklerin Geliştirilmesi

2. Girişimci: Deniz KAYIKCI - Ekip Üyeleri: End. Müh. Ahmet ADEM, Dr. Selim ERTÜRK, Dr. Çağlar Yüksel / AÜ
Endüstriyel Ölçekte Bor Fiber, Volfram Tel ve Bor Triklorür (Bcl3) Üretimi

3. Anıl ŞAHİN / AÜ
‘Yeni Nesil, İnovatif, Üstün Özelliklere Sahip Akıllı Fizyoterapi Giysilerinin Geliştirilmesi’

 

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ PRJESİ ÖDÜLLÜ "4. İŞ FİKRİ YARIŞMASI" - 2016

1. Sultan ARAS, Doç. Dr. İbrahim ÜÇGÜL, Yüksek Müh. Ufuk ELİBÜYÜK / SDÜ

Modifiye Isırgan Otu Liflerinin Ameliyat İpliği Olarak Kullanılması

2. Tunahan EROL, Ahmet Ak / SDÜ

Transpran Navigasyon

3. Çağdaş KIZIL / AÜ 

Yüksek Akım Yoğunluğuna Sahip Lityum-İyon Pili Üretimi

 

 

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ PROJESİ

1. Çağdaş KIZIL / AÜ

Solvotermal Yöntemle Grafen ve Azot Katkılanmış Grafen Üretimi

2. Eren SALLAKCI, Ensar CELEPCİ / SDÜ

Kurtaran Çağrı

3. Makbule DENE, Oğuzhan DAL / SDÜ

Ox - Active Sanitizing projesi

Jüri Özel Ödülü: Mustafa E. ÇİFTÇİ, Bican Ayça ACAR / UAÜ

Ekspertiz.com

Jüri Özel Ödülü: Gökay ÇETİN / AÜ

Acil

Jüri Özel Ödülü: Luana NANU / UAÜ

Explore Antalya

   

ANSİAD 2. İŞ FİKRİ PROJE YARIŞMASI - 2014

1. Dr. Hasan Sabri SAVAŞ / SDÜ

Deselürize ve demiralize kemik doku matriksi elde edilen, hastalarda doku grefti olarak kullanılması.

2. İsmail BOYAR / SDÜ

Domates kesme, sergi alanına serme ve ilaçlama makinesi

3. Seyfettin DEVECİ / SDÜ

USB Secure & Active

 

 

ANSİAD 1. MELEK YATIRIM VE GİRİŞİM MÜHENDİSLİĞİ GÜNÜ - 2013

1. Önder UYSAL / SDÜ

Green Poweb Algea Projesi

2. Emre KUZUGÜDENLİ / SDÜ

Sandalift Projesi

3. Nuri Soner GÜVEN / UAÜ

Fotodublaj Projesi

 

 

Hemen Yarışmaya Başlayın

Yarışmaya katılın, fikrinizi paylaşın.
Şimdi Başvur